iLounge | Newsy | iOS 17 przyniesie nowe przydatne funkcje
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/27/23

iOS 17 przyniesie nowe przydatne funkcje

Początkowo aktualizacja iOS 17 była planowana jako niewielka aktualizacja prywatności. Ale teraz Apple zmienił plany.iOS 17 przyniesie nowe przydatne funkcje

Według Marka Gurmana z Bloomberg, nowy iOS 17 otrzyma nowe funkcje, mimo że planowano go jako wydanie poprawiające błędy.

Źródło mówi, że początkowo firmware miał skupiać się na naprawianiu błędów i poprawianiu efektywności energetycznej. Jednak plany się zmieniły i teraz aktualizacja będzie zawierała kilka „fajnych funkcji”, które mają na celu eliminację komentarzy użytkowników. Planowane są również nowe chipy, które uzupełnią dotychczasowe możliwości iPhone'a. Niektóre z nich będą dostępne wyłącznie dla iPhone'a 15 . Chociaż szczegóły nowych funkcji nie zostały ujawnione, Gurman zauważa, że należą one do najbardziej pożądanych przez użytkowników.

Oczekuje się, że Apple ogłosi iOS 17 wraz z innymi ważnymi aktualizacjami systemu operacyjnego, takimi jak watchOS 10, tvOS 17 i macOS 14, na czerwcowej konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC). Podczas tego samego wydarzenia firma zaprezentuje niezwykłe rozwiązanie, nad którym pracowano od kilku lat – zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej, który podobno ma działać na „xrOS”. Gurman donosi, że zestaw słuchawkowy został zademonstrowany kierownictwu Apple w Steve Jobs Theatre w zeszłym tygodniu, wskazując, że zbliża się jego publiczna prezentacja.

źródło: 9to5mac