iLounge | Newsy | iOS 17 otrzyma ulepszone wyszukiwanie dzięki Dynamic Island
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/13/23

iOS 17 otrzyma ulepszone wyszukiwanie dzięki Dynamic Island

Pojawiły się nowe dane na temat przyszłego iOS 17.iOS 17 otrzyma ulepszone wyszukiwanie dzięki Dynamic Island

Anonimowe źródła ujawniły kilka interesujących funkcji iOS 17, który ma zostać zaprezentowany na WWDC 2023 w czerwcu. Według źródła użytkownicy czekają na ulepszenia w wyszukiwaniu, dynamiczną wyspę, Control Center i nie tylko.

Jedną z najbardziej znaczących zmian spodziewanych w iOS 17 jest zaktualizowana funkcja wyszukiwania. Chociaż konkretne szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione, może to obejmować ulepszenia sztucznej inteligencji.

Dynamiczna wyspa, która została wprowadzona w zeszłym roku w iPhonie 14 Pro, również otrzyma szereg aktualizacji, ale źródło nie ujawniło dokładnych szczegółów. Być może zostaną do niego dodane interaktywne widżety lub więcej integracji z aplikacjami systemowymi.

Centrum sterowania otrzyma zmiany w projekcie i ustawieniach. Ta funkcja została po raz pierwszy wprowadzona w iOS 7 prawie dziesięć lat temu i pozostała w dużej mierze niezmieniona od iOS 11.

Inne oczekiwane zmiany w iOS 17 obejmują nowe niestandardowe ustawienia ułatwień dostępu, więcej ustawień powiadomień i stałego wyświetlania, więcej filtrów Focus, ulepszenia aplikacji Wallet, aktualizacje aplikacji Aparat i Zdrowie oraz znaczną liczbę nowych platform ARKit. Podobno Apple rozważa również użycie interaktywnych widżetów na ekranie głównym i przygotowuje się do wprowadzenia długo zapowiadanego zestawu słuchawkowego AR/VR jeszcze w tym roku.

Źródło zauważyło również, że iOS 17 skupi się na poprawie wydajności i stabilności, co oznacza, że aktualizacja powinna pozostać kompatybilna ze starszymi modelami, takimi jak iPhone 8, iPhone 8 Plus i iPhone X, wbrew wcześniejszym plotkom. Oczywiście zawsze istnieje możliwość, że niektóre z tych szczegółów mogą nie zostać potwierdzone, ale źródło ma doświadczenie w dzieleniu się dokładnymi informacjami na temat Dynamic Island na iPhonie 14 Pro przed jego wydaniem. Pierwsza publiczna beta iOS 17 ma się ukazać w lipcu.

źródło: MacRumors