iLounge | Newsy | Co nowego w iOS 16.3 beta 1
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 12/15/22

Co nowego w iOS 16.3 beta 1

Po wydaniu aktualizacji dla wszystkich firma Apple wprowadziła wydanie aktualizacji deweloperskiej iOS 16.3 beta 1. Zebrano nowości.Co nowego w iOS 16.3 beta 1

Tradycyjnie po udostępnieniu aktualizacji na pełną skalę dla wszystkich, Apple zaoferowało nam nową betę iOS 16.3. Jak dotąd tylko ci, którzy mają pobrany i aktywowany profil programisty w ramach specjalnego programu firmy, mogą go zainstalować.

Co nowego w iOS 16.3 beta 1

  • Możliwe jest skonfigurowanie fizycznego klucza bezpieczeństwa innej firmy, aby zalogować się do swojego Apple ID;
  • Dostępne są nowe instrukcje przesyłania muzyki z iPhone'a Handoff do HomePoda.

Co nowego w iOS 16.3 beta 1

Mówiąc o kluczach fizycznych, Apple ogłosił tę funkcję wcześniej w swojej prezentacji i powiedział, że pojawi się na wszystkich obsługiwanych urządzeniach w 2023 roku. Mniej więcej w tym czasie iOS 16.3 ma zostać udostępniony wszystkim.

Fizyczne klucze do ochrony Twojego Apple ID to dobry sposób na dalsze zabezpieczenie danych i uniknięcie phishingu lub hakowania. Możesz już skonfigurować nowy klucz w ustawieniach zabezpieczeń, jeśli masz zainstalowaną wersję beta.

Co nowego w iOS 16.3 beta 1

Mówiąc o Handoff, nie jest to nowa funkcja. Nadal było na oryginalnym HomePod, ale wraz z wydaniem HomePod mini, który ma układ U1, stało się tylko lepsze. Aby pomóc użytkownikom lepiej się z nim zapoznać, firma Apple zaktualizowała instrukcje użytkowania.

źródło: 9to5mac