iLounge | Newsy | Co nowego w iOS 16.2 beta 2?
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 11/09/22

Co nowego w iOS 16.2 beta 2?

Wydano nową wersję beta dla programistów - iOS 16.2 beta 2. Zebraliśmy wszystkie nowe funkcje aktualizacji.Co nowego w iOS 16.2 beta 2?

Zaktualizowana wersja iOS 16.2 beta 2 jest dostępna dla programistów i publicznych beta testerów. Możesz pobrać profil programisty, a także aktualizację, jeśli zarejestrujesz się w witrynie Apple Developer.

W aktualizacji nie ma wiele nowości, ale oto główne punkty, które zadowolą użytkownika:

  • Dostępny jest nowy widżet pigułki (przypomnienia) na ekranie głównym, możesz go dodać z aplikacji Zdrowie;

Co nowego w iOS 16.2 beta 2?

  • Dodano zupełnie nowy tryb ułatwień dostępu - „Przejrzystość”. Upraszcza interfejs iPhone'a tak bardzo, jak to możliwe dla użytkowników, którym trudno jest znaleźć najlepszą opcję (piszemy o tym bardziej szczegółowo);

Co nowego w iOS 16.2 beta 2?

  • W aktywnych widżetach, które pojawiły się nie tak dawno temu, możesz dostosować częstotliwość odświeżania (pokazuj więcej informacji w czasie rzeczywistym), ale to zużywa baterię;

Co nowego w iOS 16.2 beta 2?

  • Aplikacja Muzyka ma nowe animacje do wstrzymywania i odtwarzania utworów;
  • Naprawiono problem, przez który nie można było przesunąć aparatu, jeśli aktywowano go z ekranu blokady.

W Indiach nowa aktualizacja obejmuje wsparcie dla 5G, co jest również ważnym wskaźnikiem, ponieważ takie wsparcie może wkrótce pojawić się w większości krajów UE.

Inne drobne aktualizacje obejmują naprawianie błędów, które zostały zauważone przez programistów w pierwszej wersji beta. Dlatego nie zalecamy instalowania tej aktualizacji na urządzeniach podstawowych. Proszę czekać na oficjalne wydanie.

źródło: 9to5mac