iLounge | Newsy | Ludzie są bardziej zainteresowani kupnem samochodu Apple niż nowej Tesli
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/05/22

Ludzie są bardziej zainteresowani kupnem samochodu Apple niż nowej Tesli

Niedawne badanie wykazało, że potencjalni nabywcy są bardziej zainteresowani zakupem samochodu Apple niż nowego modelu Tesli.Ludzie są bardziej zainteresowani kupnem samochodu Apple niż nowej Tesli

Firma Strategic Vision przeprowadziła ankietę wśród 200 000 właścicieli samochodów, według której samochody Apple zajmują trzecie miejsce w rankingu potencjalnych zakupów.

26% klientów stwierdziło, że w przyszłości na pewno rozważyłoby samochód marki Apple. Ponadto 50% właścicieli Tesli zgłosiło, że w przyszłości rozważyłoby zakup samochodu Apple Car.

Strategic Vision mówi, że Apple ma najwyższy ogólny wynik, patrząc na odpowiedzi na dwa kluczowe wskaźniki: myślenie przyszłościowe i wrażenie jakości.

Choć do premiery auta od Apple'a pozostało jeszcze dużo czasu, firma już planuje znaczącą aktualizację CarPlay , zaczynając wyświetlać aplikację na wszystkich ekranach auta.

Na razie Apple rozważa różne opcje dla swojego projektu Project Titan. Oczekuje się jednak, że celem firmy jest wyprodukowanie bezzałogowego pojazdu bez kierownicy do 2025 roku.

Źródło: 9to5mac