iLounge | Newsy | Instagram, aby pozbyć się kontrowersyjnych zmian
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 07/29/22

Instagram, aby pozbyć się kontrowersyjnych zmian

Instagram przestał przeprojektowywać i zmieniać kanał. Sieć społecznościowa zrezygnowała z niektórych kontrowersyjnych innowacji, które zostały wprowadzone wcześniej. Teraz powiemy Ci więcej.Instagram, aby pozbyć się kontrowersyjnych zmian

Przeprojektowanie zatrzymane. Ostatnio użytkownicy Instagrama zaczęli mocno krytykować aktualizacje sieci społecznościowej. Gwiazdom też nie spodobały się zmiany deweloperów. Więc Kylie Jenner i Kim Kardashian na swoich stronach poprosili o zwrot starego Instagrama.

Na niezadowolenie użytkowników zareagował szef Instagrama, Adam Mosseri. Mówi, że media społecznościowe muszą się cofnąć. Ponadto Mosseri powiedział, że format zdjęć nadal pozostanie, ale w kanale użytkownika będzie więcej filmów.

CEO Meta, Mark Zuckerber, mówi, że w ciągu dwóch lat na Instagramie i Facebooku pojawi się więcej rekomendowanych powiadomień. Meta chce podwoić ilość polecanych treści na Instagramie.

Mosseri stwierdził, że Instagram usłyszał skargi i poprawi je. Ale cieszy się, że podjęli ryzyko zrobienia czegoś nowego.

Szczegóły tego, co może się zmienić, nie są do końca jasne. Firma może tymczasowo zmniejszyć zalecane stanowiska i konta. Ale najprawdopodobniej znowu je zwiększą, gdy tylko poprawią algorytmy. Ponadto chcą usunąć przeprojektowanie, które było podobne do TIK Tok.

Źródło: 9to5mac