iLounge | Newsy | Znawca mówił o nowych funkcjach iOS 17
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 05/25/23

Znawca mówił o nowych funkcjach iOS 17

Dowiedział się o nowych funkcjach iOS 17. Mark Gurman podzielił się poufnymi informacjami.Znawca mówił o nowych funkcjach iOS 17

Według Marka Gurmana z Bloomberg, długo oczekiwana aktualizacja iOS 17 firmy Apple przyniesie znaczące ulepszenia w różnych aplikacjach. 5 czerwca o godzinie 20:00 czasu kijowskiego na WWDC 2023 Apple pokaże zaktualizowane Wallet, Find My, SharePlay i AirPlay.

Gurman powiedział, że aplikacja Wallet otrzyma wiele ciekawych funkcji, aby stać się jeszcze bardziej użyteczną. W końcu teraz funkcjonalność kręci się wokół przechowywania danych karnetów, biletów i kart.

Aplikacja Find My zostanie zaktualizowana o nowe usługi lokalizacyjne. Chociaż w informacji poufnej nie ma żadnych szczegółów, użytkownicy mogą spodziewać się lepszej dokładności śledzenia i dodatkowych funkcji, które ułatwią odnajdywanie zagubionych urządzeń.

Apple skupi się też na ulepszeniu funkcji SharePlay , która pozwala użytkownikom na wspólne oglądanie treści podczas rozmów FaceTime. Aktualizacja ma na celu poprawę jakości oglądania, być może poprzez wprowadzenie nowych elementów współpracy lub poprawę jakości odtwarzania wideo.

Co ciekawe, raport Gurmana mówi o włączeniu dedykowanej aplikacji do pamiętnika w iOS 17, potwierdzając wcześniejsze plotki. Ta aplikacja będzie podobna do popularnej aplikacji Day One, zapewniając iPhone'owi możliwość robienia notatek i rejestrowania stanu psychicznego. Aby chronić prywatność, wszystkie dane będą przetwarzane na urządzeniu.

Ponadto Apple zamierza po raz pierwszy wprowadzić aplikację Zdrowie na iPada , umożliwiając użytkownikom przeglądanie danych dotyczących ich zdrowia nawet wtedy, gdy iPhone nie jest dostępny.

Te aktualizacje iOS 17 pokazują zaangażowanie Apple w ulepszanie doświadczeń użytkowników i wprowadzanie innowacyjnych funkcji do swojego ekosystemu. Aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzącej aktualizacji iOS 17 i innych ekscytujących wiadomości ze świata technologii, śledź nasz kanał Telegram .

źródło: MacRumors