iLounge | Newsy | Para niewydanych komputerów Mac pojawia się w nowej bazie danych
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 12/12/22

Para niewydanych komputerów Mac pojawia się w nowej bazie danych

Niepublikowane komputery Mac zostały odkryte w nowej bazie danych przed premierą.Para niewydanych komputerów Mac pojawia się w nowej bazie danych

Steam co miesiąc publikuje dane, które pokazują, jakiego rodzaju sprzętu komputerowego i oprogramowania używają gracze. Obejmuje to takie rzeczy, jak wersje systemu operacyjnego, dane specyfikacji i tak dalej. Ogólnie rzecz biorąc, wyniki te są mało interesujące dla ogółu społeczeństwa, ale wyniki za listopad są szczególnie interesujące ze względu na dane dotyczące niewydanych komputerów Mac .

Listopadowe wyniki pokazały dwa niewydane komputery Mac z identyfikatorami modeli Mac14.6 i Mac15.4. Wykorzystanie tych komputerów Mac jest podane jako 0,00%, co oznacza, że ​​nie są one powszechnie używane. Najprawdopodobniej inżynierowie Apple testują wydajność tych komputerów Mac w grach za pomocą oprogramowania Steam.

Ostatnio Mac14.6 ID pojawiał się kilka razy w wynikach testów Geekbench. Wyniki przedstawiają układ M2 Max z 2027 punktami dla wersji jednordzeniowych i 14888 punktami dla odmian wielordzeniowych. W innym wyniku z Geekbench układ M2 Max uzyskał 1853 punktów w trybie jednordzeniowym i 13855 w trybie wielordzeniowym.

Nawiasem mówiąc, Mac15,4 ID nie został jeszcze zauważony nigdzie poza danymi Steam. Jest prawdopodobne, że ten numer modelu odnosi się do innego niewydanego komputera Mac z procesorem M2. Na przykład do nowej wersji Mac Studio lub innego modelu MacBooka.

Oczekuje się, że Apple wypuści kilka nowych komputerów Mac w 2023 roku. Obejmuje to nowe 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro oparte na Apple Silicon, Mac Studio i Mac Pro.

źródło: 9to5mac