iLounge | Newsy | Apple nie zorganizuje październikowej prezentacji
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 10/03/22

Apple nie zorganizuje październikowej prezentacji

Mark Gurman uważa, że ​​październikowa premiera Apple jest mało prawdopodobna, ale firma wciąż może wypuścić kilka nowych produktów w komunikacie prasowym.Apple nie zorganizuje październikowej prezentacji

Według redaktora Bloomberga, Marka Gurmana, w październiku najprawdopodobniej nie będzie prezentacji nowości od Apple. Nowe urządzenia będą ogłaszane za pomocą komunikatów prasowych, briefingów medialnych i aktualizacji sklepu internetowego.

Przypomnijmy, że wcześniej Gurman mówił, że iPad Pro (11 i 12,9 cala), MacBook Pro (14 i 16 cali) oraz modele Mac mini z chipami M2 powinny pojawić się do końca 2022 roku. W tym roku może również zostać wydany zaktualizowany Apple TV z chipem A14 i 4 GB pamięci RAM.

Ponadto redaktor powiedział, że Apple od jakiegoś czasu testuje Touch ID na dole ekranu dotykowego. Ale jest pewien, że nie należy się jeszcze spodziewać takiej funkcji w iPhonie 15 lub innych przyszłych modelach iPhone'a. Według jego osobistych pomysłów, iPhone SE może zostać wydany z bocznym przyciskiem blokady, który obsługuje technologię Touch ID.

Ponadto Gurman powiedział, że Apple najprawdopodobniej wypróbował opcję śledzenia snu dla HomePod, ale dla jakiej zmiany nie jest jeszcze jasne. Ponadto ta funkcja nie zostanie wprowadzona w najbliższym czasie.

Źródło: macrumors