iLounge | Newsy | Google przygotowuje 20 narzędzi opartych na sztucznej inteligencji
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 02/01/23

Google przygotowuje 20 narzędzi opartych na sztucznej inteligencji

Google poinformowało, że przygotowuje 20 nowych projektów opartych o AI. Będą konkurować z ChatGPT.Google przygotowuje 20 narzędzi opartych na sztucznej inteligencji

Według NY Times, prezes Google ogłosił „czarny kod” i ukarał ich za przyspieszenie dystrybucji narzędzi na AI. Firma jest gotowa przyjąć 20 narzędzi, które być może będą w stanie kontynuować przyszłość i konkurować z oczywistym już ChatGPT i nie tylko.

Wśród narzędzi: Apprentice Bard to odpowiednik ChatGPT, prototyp z nową bazą danych. Vіn działa jak prawdziwe narzędzie, jeśli wpiszesz prośbę na czacie od І th, generuje monit o powiadomienie. Zaletą tego narzędzia jest możliwość przenoszenia win. Nie tak dawno temu przedstawiłem prognozę tego, jak Google zadzwoni na podstawie danych o innych firmach.

Ponadto Google testuje nową stronę wyszukiwania w przeglądarce, dzięki czemu będzie widzieć monity w żądaniu i przycisk „przepraszam”, idealny do generowania losowych faktów. Co więcej, w trakcie opracowywania projektu Atlas AI osoby znające się na białkach nadal nie wiedzą, z czym same mogą pracować.

W 2023 r. rotacje będą głównym trendem w technologii, a nawet będą ją stopniowo promować w różnych dziedzinach: fotografii, sztuce, marketingu, wideo, reżyserii, copywritingu. Można przewidzieć, że zostaniemy kiedyś wylegitymowani przez WWDC i Google I/O, których główne tematy będą takie same lub dodane do wirtualnej rzeczywistości.

Jerelo : pobierz