iLounge | Newsy | Zestaw słuchawkowy Apple MR otrzyma port ładowania MagSafe
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/24/23

Zestaw słuchawkowy Apple MR otrzyma port ładowania MagSafe

Nowy zestaw słuchawkowy Apple będzie wyposażony w unikalne autorskie złącze do ładowania zewnętrznego akumulatora.Zestaw słuchawkowy Apple MR otrzyma port ładowania MagSafe

Według Marka Gurmana z Bloomberg, nowy zestaw słuchawkowy Apple do rzeczywistości mieszanej będzie wyposażony w port ładowania powerbanku oraz interfejs danych USB-C.

Podobno zestaw słuchawkowy będzie łączył się z oddzielnym powerbankiem, który można nosić wokół talii, aby zwiększyć wygodę, ponieważ większość zestawów słuchawkowych AR/VR ma wbudowaną baterię. Gurman zauważył, że kabel ładujący ma okrągłą końcówkę, która łączy się z magnesem i jest mocowana po obróceniu zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Zewnętrzny akumulator przypomina akumulator iPhone MagSafe i ładuje się przez USB-C. Może być zasilany z tego samego zasilacza, który jest dołączony do MacBooka Pro. Gurman twierdzi, że bateria jest mniej więcej wielkości iPhone'a, ale jest grubsza i wystarcza na około dwie godziny dla zestawu słuchawkowego. Baterię można wymienić w celu ciągłego użytkowania podczas ładowania drugiej baterii, co oznacza, że Apple może oferować dodatkowe zestawy baterii do sprzedaży osobno.

Apple rozważa tytuły Reality One i Reality Pro, które mogłyby zostać pokazane na WWDC w czerwcu wraz z oprogramowaniem układowym xrOS.

źródło: MacRumors