iLounge | Newsy | Garmin wprowadza na rynek smartwatch do biegania AMOLED
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/03/23

Garmin wprowadza na rynek smartwatch do biegania AMOLED

Poznaj nowe smartwatche Garmin Forerunner 965 i 265.Garmin wprowadza na rynek smartwatch do biegania AMOLED

Garmin wypuścił dwa nowe smartwatche przeznaczone dla profesjonalnych sportowców. Ponadto nowe modele Forerunner 965 i 265 są wyposażone w wyświetlacze AMOLED i zaawansowane funkcje wyświetlania wyników.

Pierwszy Forerunner 265 został wydany w rozmiarach 42 mm i 46 mm . Obie wersje mają imponującą gamę funkcji lekkoatletycznych, które obejmują monitorowanie nasycenia tlenem, czujniki Pulse Ox, śledzenie stresu, fazy snu, możliwość pomiaru cyklu miesiączkowego, ciąży i inne czujniki. Inteligentny zegarek posiada również adaptacyjne treningi, które są tworzone na podstawie wskaźników. Model z dużym wyświetlaczem wytrzymuje do 24 godzin z dołączonym nawigatorem i 15 dni bez niego.

Garmin wprowadza na rynek smartwatch do biegania AMOLED

Drugą nowością jest Forerunner 965, który marka pozycjonuje jako model premium. Otrzymali 1,4-calowy wyświetlacz AMOLED, ulepszoną baterię, która może wytrzymać do 31 godzin w trybie GPS i do 23 dni bez niego. Dla maratończyków jest to doskonały wskaźnik autonomii na inteligentnym zegarku, jednym z najlepszych na rynku.

Garmin wprowadza na rynek smartwatch do biegania AMOLED

Ponadto nowy Forerunner 965 może analizować wydolność wytrzymałościową, poziom nachylenia podczas biegu, prędkość startową, współczynnik obciążenia ciała i dostarczać danych np. trenerowi. Dostępny jest również duży schowek, w którym możesz dodać swoją muzykę do biegania. Istnieje możliwość ustawienia powiadomień w celu otrzymywania wiadomości o nadchodzących wyścigach ze społecznością, oglądania poszczególnych filmów zespołu treningowego Garmina.

Garmin wprowadza na rynek smartwatch do biegania AMOLED

Forerunner 965 będzie dostępny w sprzedaży pod koniec marca w cenie 600 USD. A 265 jest już dostępny za 450 USD.

źródło: engadget