iLounge | Newsy | Samsung pokazał nowe Galaxy Flip 4 i Galaxy Fold 4
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/10/22

Samsung pokazał nowe Galaxy Flip 4 i Galaxy Fold 4

Samsung zaprezentował nowe składane urządzenia Flip, Fold, a także inteligentne zegarki i słuchawki.Samsung pokazał nowe Galaxy Flip 4 i Galaxy Fold 4

Od 2019 r. Samsung niemal sam przewodzi na rynku składanych telefonów, dopóki nie dołączy do nich Apple, a oni już mają plany dotyczące iPhone’a Fold. Dziś na tradycyjnym Rozpakowaniu firma pokazała nowe generacje składanych smartfonów Galaxy Flip 4 i Galaxy Fold 4.

Nowy Flip ma składany wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala, a także mały wyświetlacz zewnętrzny o przekątnej 1,9 cala. W porównaniu do poprzedniego modelu firma poprawiła zawias i sprawiła, że jest mniej zauważalny. Jeśli chodzi o aparat, urządzenie ma dwa główne aparaty 12MP i aparat do selfie 10MP. Koszt od 1000 dolarów.

Samsung pokazał nowe Galaxy Flip 4 i Galaxy Fold 4

Galaxy Fold 4 jest wyposażony w składany wyświetlacz AMOLED o przekątnej 7,6 cala i zewnętrzny wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala po zamknięciu. Główny aparat otrzymał tutaj trzy moduły: 50MP, 12MP i 10MP. Do selfie używany jest podwójny aparat 10MP + 4MP. Zaletą jest ulepszony czujnik, który otrzymuje o 25% więcej światła. Galaxy Fold 4 to pierwszy smartfon z systemem Android L przeznaczonym do dużych wyświetlaczy. Cena nowych przedmiotów to już od 1800 dolarów.

Samsung pokazał nowe Galaxy Flip 4 i Galaxy Fold 4

Ponadto firma wprowadziła Galaxy Buds 2 Pro za 250 dolców z obsługą dźwięku HiFi, ulepszoną redukcją szumów i 24-bitowym dźwiękiem.

Samsung pokazał nowe Galaxy Flip 4 i Galaxy Fold 4

A także nowe inteligentne zegarki Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro. Osobliwością nowości jest to, że zegarek otrzymał czujnik temperatury, tego samego oczekuje się w Apple Watch 8. Koszt Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro to odpowiednio 280 USD i 450 USD.

Źródło: MacRumors