iLounge | Nowości | Fitbit przedstawia smartwatche Sense 2, Versa 4 i monitor fitness Inspire 3
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/25/22

Fitbit przedstawia smartwatche Sense 2, Versa 4 i monitor fitness Inspire 3

Fitbit zaprezentował nowe modele smartwatchów i trackerów fitness, które obejmują lepszą wydajność baterii i kilka innych aktualizacji.Fitbit przedstawia smartwatche Sense 2, Versa 4 i monitor fitness Inspire 3

Fitbit zaprezentował trio nowych produktów, a mianowicie dwa smartwatche Sense 2, Versa 4 i monitor fitness Inspire 3.

Można mówić o modelach Sense 2 i Versa 4 jako jednej całości. Zawierają wiele ulepszeń, takich jak monitorowanie tętna, śledzenie aktywności, śledzenie stresu i snu. A także te dwa modele mogą pracować autonomicznie do 6 dni.

Wkrótce Sense 2 i Versa 4 powinny połączyć się z Google Maps, dzięki czemu użytkownik będzie mógł zobaczyć szczegółowe wskazówki. Ponadto te urządzenia będą mogły obsługiwać Portfel Google.

Nawiasem mówiąc, Sense 2 zawiera również czujnik reakcji organizmu na stres.

Fitbit oczekuje, że te produkty będą lepsze pod względem oprogramowania i usług. Sense 2 i Versa 4 są już dostępne do zamówienia. Sense 2 kosztuje 299,95 USD, a Versa 4 229,95 USD.

Mówiąc o tym, Inspire 3 to najnowsze urządzenie klasy podstawowej, które ma smukłą konstrukcję i może wytrzymać do 10 dni pracy na baterii. Wiele innych funkcji występujących w innych wariantach Fitbit nie pojawia się w tym modelu. Inspire 3 kosztuje 99,95 USD i trafi do sprzedaży we wrześniu.

Źródło: zaangażowanie