iLounge | Newsy | Elago aktualizuje podstawkę W3 dla Apple Watch Ultra w stylu Macintosha
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 01/31/23

Elago aktualizuje podstawkę W3 dla Apple Watch Ultra w stylu Macintosha

Elago zaprezentowało zaktualizowaną podstawkę W3 w stylu Macintosha dla Apple Watch Ultra.Elago aktualizuje podstawkę W3 dla Apple Watch Ultra w stylu Macintosha

Elago wprowadziło nową wersję Elago W3 Stand z przeprojektowaną podstawką, która pasuje do Apple Watch Ultra i jest wykonana w klasycznym stylu Macintosh. Stojak jest wykonany z miękkiego silikonu i został przeprojektowany, aby pasował do większych modeli Apple Watch.

Wewnątrz podstawki znajduje się gniazdo ładowania, a także wycięcie z przodu w miejscu, w którym powinien znajdować się ekran. Silikon, z którego wykonana jest podstawka, nie tylko chroni urządzenia przed uszkodzeniami zewnętrznymi, ale także zapewnia stabilizację podstawki.

Elago aktualizuje podstawkę W3 dla Apple Watch Ultra w stylu Macintosha

Chociaż zaprojektowany dla Apple Watch Ultra, W3 jest również kompatybilny z urządzeniami z serii 8 i innymi zegarkami Apple poprzedniej generacji.

Jak dotąd akcesorium nie znajduje się na oficjalnej stronie internetowej. Ale Apple Watch Elago W3 jest już dostępny w oficjalnym sklepie Amazon. Koszt to $13.99 (dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym).

Źródło: 9to5toys