iLounge | Nowości | Ecoflow przedstawia robota koszącego z ostrzami dla inteligentnego domu
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 01/06/23

Ecoflow przedstawia robota koszącego z ostrzami dla inteligentnego domu

Ecoflow dodał kosiarkę automatyczną Blade i kilka innych rzeczy do swojego ekosystemu inteligentnego domu.Ecoflow przedstawia robota koszącego z ostrzami dla inteligentnego domu

Firma Ecoflow zaprezentowała na targach nowe urządzenia, które dołączą do ekosystemu inteligentnego domu. Jedną z takich technologii jest kosiarka automatyczna Blade. Na zewnątrz wygląda bardziej jak samochód sterowany radiem niż klasyczna kosiarka. Ale jednocześnie Ecoflow mówi, że Blade z łatwością przycina trawnik i zbiera opadłe liście. Dzięki temu pielęgnacja trawnika jest całkowicie bezproblemowa.

Dodatkowo na prezentacji pokazano inne ciekawe urządzenie. Jest to przenośna lodówka z wbudowanym akumulatorem i kostkarką do lodu Glacier. Dzięki kostkarce użytkownik nie musi się obawiać, że niektóre produkty się zepsują. Ponadto za jego pomocą istnieje możliwość przechowywania niezbędnych leków i innych niezbędnych artykułów na zimno.

Pod koniec serii wprowadzono zaktualizowaną wersję przenośnego klimatyzatora Wave na baterie, który teraz może pracować zarówno w trybie grzania, jak i chłodzenia.

źródło: engadget