iLounge | Nowości | Dwie ekskluzywne aplikacje na Apple Watch Ultra teraz w App Store
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/21/22

Dwie ekskluzywne aplikacje na Apple Watch Ultra teraz w App Store

W App Store pojawiły się już dwie specjalne aplikacje przeznaczone dla nowego modelu Apple Watch Ultra.Dwie ekskluzywne aplikacje na Apple Watch Ultra teraz w App Store

W przeddzień sprzedaży nowego smartwatcha Apple Watch Ultra w App Store pojawiły się dwie specjalne aplikacje, które są zaprojektowane specjalnie dla tej odmiany. Są to programy Siren i Depth.

Aplikacja Syrena przyda się w przypadku zgubienia lub zranienia osoby. Program emituje sygnał dźwiękowy o głośności 86 decybeli, który można usłyszeć z odległości do 180 metrów.

Technologia obejmuje dość prosty interfejs: przycisk na środku wyświetlacza, aby go włączyć lub wyłączyć. Dodatkowo program pokazuje poziom naładowania inteligentnego zegarka i zawiera skrót, po kliknięciu którego można wezwać służby ratunkowe.

Druga aplikacja nazywa się Depth. Za jego pomocą możesz uprawiać sporty wodne na głębokości do 40 metrów. A także: kontroluj głębokość, temperaturę wody, czas przebywania pod wodą i śledź maksymalną głębokość. Aby uruchomić aplikację, musisz kliknąć skrót lub rozpocząć automatyczną aktywację.

Źródło: 9to5mac