iLounge | Newsy | DJI wypuścił drona Avata
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/26/22

DJI wypuścił drona Avata

DJI wypuściło kinowego drona o nazwie Avata. Został zaprojektowany do współpracy z zestawem słuchawkowym wideo DJI Goggles 2.DJI wypuścił drona Avata

Nowy dron Avata Cinematic firmy DJI został zaprojektowany do współpracy z goglami DJI.

Dron ma konstrukcję cinewhoop, ochronę poczwórnego śmigła oraz szybkość i zwinność z technologią stabilizacji, która zapewnia płynne strzelanie.

Avata jest wyposażona w stabilizowany aparat z matrycą CMOS 1/1,7 cala, która zawiera 48 milionów pikseli, przysłonę f/2,8 i obiektyw szerokokątny. Ten aparat jest w stanie nagrywać wideo 4K przy 60 fps i wideo 2.7K przy 50, 60, 100, 120 fps.

Nowy dron może działać autonomicznie do 18 minut, zanim będzie wymagał ponownego naładowania. A użytkownicy mogą kręcić dużo materiału, bo urządzenie ma 20 GB pamięci wewnętrznej.

Możesz kontrolować Avatę za pomocą DJI FPV Remote Controller 2 i DJI FPV Goggles V2. Nawiasem mówiąc, okulary mogą transmitować na żywo nagrywanie z drona, a pilot pozwala na bardziej manewrowe sterowanie dronem.

Dron Avata jest już dostępny za 629 USD, a zestaw słuchawkowy wideo (DJI Goggles 2 i DJI Motion Controller) można kupić za 1388 USD.

Źródło: engadget