iLounge | Newsy | Zróżnicowanie linii iPhone 15 stanie się bardziej
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/09/22

Zróżnicowanie linii iPhone 15 stanie się bardziej

Powiedzieli, że przyszłe modele linii iPhone 15 będą jeszcze bardziej podzielone według funkcji i kryteriów.Zróżnicowanie linii iPhone 15 stanie się bardziej

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple zacznie dalej różnicować swoje nadchodzące modele iPhone'a 15, a mianowicie iPhone'a 15‌ Pro Max i iPhone'a 15‌ Pro. Firma musi stosować precyzyjną strategię segmentacji produktów, wszystko po to, aby zwiększyć sprzedaż na rynku.

Kuo mówi, że najprawdopodobniej to zróżnicowanie nastąpi poprzez udostępnienie osobnych funkcji urządzeniom. Ta funkcja powinna pomóc w zwiększeniu sprzedaży różnych odmian iPhone'a 15‌ w przyszłym roku.

Nie jest jeszcze jasne, jak dokładnie zostaną rozdzielone funkcje w ofercie iPhone’a 15‌. Nowa w tym roku Dynamic Island ma być obecna we wszystkich odmianach urządzenia. Jednocześnie iPhone 15 Pro Max może być jedynym modelem z systemem peryskopowym do korpusów i aparatów fotograficznych.

Uważa się, że Apple może zdecydować się na większe zróżnicowanie swoich modeli ze względu na możliwą konkurencję z urządzeniami opartymi na Androidzie w przyszłości. Choć jeszcze nie istnieje, rynek staje się coraz bardziej dojrzały i wymaga innowacji w różnicowaniu modeli.

Źródło: macrumors