iLounge | Newsy | Nazwany datą premiery iPhone 14
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/08/22

Nazwany datą premiery iPhone 14

Stało się wiadomo, kiedy zostanie wydany iPhone 14. Apple już nagrywa przyszłą prezentację.Nazwany datą premiery iPhone 14

Wielu miało nadzieję, że po pandemii Apple powróci do prezentacji offline lub przynajmniej przedstawi prezentacje hybrydowe, tak jak miało to miejsce w przypadku WWDC 2022. Ale teraz, ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa i wygodę kierownictwa Apple, Cupertino zdecydowało się kontynuować prezentacje online które są rejestrowane z wyprzedzeniem .

Według Marka Gurmana proces filmowania już się rozpoczął na prezentacji, na której zostanie pokazany iPhone 14. Data emisji: 6 września (jeszcze nie potwierdzona) Apple często odkłada prezentacje online, jeśli coś musi zostać ukończone lub ponownie nagrane, aby wprowadzić zmiany w edycji.

Ale jeśli wierzysz w te poufne informacje, zgodnie z którymi nowy iPhone 14 zostanie wydany 6 września 2022, nowość trafi do sprzedaży 16 września.

Oprócz iPhone 14 na prezentacji spodziewamy się zobaczyć Apple Watch 8, Apple Watch SE 2, Apple Watch 8 Pro i nowe AirPods Pro 2. Zgodnie z oczekiwaniami, nowy MacBook Pro M2 i iPad Pro M2 zostaną pokazane na kolejne wydarzenie już w październiku.

Źródło: MacRumors