iLounge | Nowości | Ciemnoczerwony - Nowy kolor iPhone'a 15 Pro
Nowości
Sophia Stark

Sophia Stark · 02/24/23

Ciemnoczerwony - Nowy kolor iPhone'a 15 Pro

Znawcy podzielili się informacjami na temat nowych kolorów iPhone'a 15.Ciemnoczerwony - Nowy kolor iPhone'a 15 Pro

Firma Apple jest znana z tego, że co roku wypuszcza specjalne kolory dla swoich modeli iPhone'a „Pro”, a trend ten będzie kontynuowany zarówno w przypadku iPhone’a 15 Pro, jak i niższych modeli. Według źródła 9to5Mac, nadchodzące urządzenie będzie wyposażone w nową opcję koloru ciemnoczerwonego. Chociaż nie zostało to jeszcze potwierdzone, stworzono makietę tego, jak kolor może wyglądać na urządzeniu.

Oprócz iPhone'a 15 Pro, standardowy iPhone 15 i iPhone 15 Plus są testowane w kolorze niebieskim i różowym. Należy jednak pamiętać, że informacje te nadal pochodzą od osób poufnych, więc mogą nie być wiarygodne.

Ciemnoczerwony - Nowy kolor dla iPhone'a 15 Pro

Wcześniej mówiono nam, że iPhone 15 Pro będzie wykonany z tytanu, co może wpłynąć na dostępne opcje kolorystyczne. Apple od kilku lat używa tytanu w swoich zegarkach Apple Watch, oferując naturalne wykończenia kolorów.

Proces powlekania tytanem jest dość kosztowny i kłopotliwy, więc firma będzie musiała się przy nim udoskonalić, by lakier nie odchodził z iPhone'a 15 Pro. W końcu smartfon jest cały czas w dłoniach, nawet w etui można nadpisać krawędzie.

Przypomnijmy, że Apple z roku na rok testuje kilka kolorów dla nowych modeli iPhone'ów, zanim zdecyduje się na ostateczną linię. Biorąc pod uwagę rzekomą tytanową konstrukcję iPhone'a 15 Pro, okaże się, jakie kolory trafią do produktu końcowego.

źródło: 9to5mac