iLounge | Newsy | Co nowego w iOS 16 beta 5?
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/08/22

Co nowego w iOS 16 beta 5?

Firma Apple wydała nową wersję beta iOS 16 beta 5. Wszystko, co nowe zostało zebrane w wiadomościach.Co nowego w iOS 16 beta 5?

Aktualizacja otrzymała numer kompilacji 20A5339d i została wydana nieco ponad tydzień po wydaniu czwartej wersji beta systemu iOS 16. Możliwe, że może to być ostateczna wersja beta przed oficjalnym wydaniem Golden Master iOS 16 i wydaniem iPhone 14.

Jak na razie wiemy o jednej interesującej funkcji, która pojawiła się w nowej wersji beta: wyświetlaniu opłaty jako wartości procentowej w Centrum sterowania. Jest to wyjątkowa funkcja dla niektórych modeli iPhone'a.

Co nowego w iOS 16 beta 5?

Nie jest dostępny dla: iPhone 12 mini i iPhone 13 mini, z oczywistych względów małego wyświetlacza. Ale w modelach iPhone X, 12, 13 i Pro można aktywować wyświetlanie procentowego naładowania, na które czekaliśmy od premiery pierwszego pełnoekranowego iPhone.

Jak tylko pojawią się nowe informacje o aktualizacjach piątej wersji beta iOS 16, zaktualizujemy tę wiadomość. Możesz także udostępniać swoje znaleziska w wersji beta, korzystając z czatu naszego kanału Telegram.

Przypomnijmy, że oficjalna wersja iOS 16 ukaże się jesienią wraz z nowymi produktami Apple. Obecnie dostępne wersje programistyczne, których nie zalecamy instalowania na popularnych urządzeniach.

Źródło: MacRumors