iLounge | Nowości | Canva kopiuje funkcję Freeform z iPadOS 16
Nowości
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/15/22

Canva kopiuje funkcję Freeform z iPadOS 16

Canva wprowadziła nową funkcję burzy mózgów o nazwie Tablice Canva. Kopiuje pomysły podobnej funkcji Apple zaprezentowanej na WWDC 2022.Canva kopiuje funkcję Freeform z iPadOS 16

Wprowadzone dzisiaj tablice Canva mogą ułatwić pracę z zespołem niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera Mac, iPhone'a czy iPada.

Zespół Canva wdrożył funkcję, aby przejść do Freeform z iPadOS 16 i macOS 13 Ventura, aby była dostępna później. Podczas prezentacji Apple pokazało, że zespół staje się prostszy, jeśli chodzi o korzystanie z wideorozmów, moodboardingu i burzy mózgów.

Korzystając z tablic Canva, możesz pracować w ten sam sposób na granicach programu: dodawać pomysły, omawiać je w czasie rzeczywistym i głosować na edytowanie formularzy za pomocą naklejek, grafik, głosować i rzucać wyzwania galerii Canva 100 milion zdjęć, filmów, filmów.

Canva planuje ulepszyć swoją funkcjonalność poprzez ulepszenie swoich funkcji. Inna funkcja z szablonami burzy mózgów jest dostępna zarówno dla wersji płatnych, jak i niekodowanych.

Apple wyznaczyło nowy trend na ulepszanie znanej nam już usługi. Sprawdzanie premiery Freeform jesienią, wraz z wydaniem iOS 16.

Jerelo: 9to5mac