iLounge | Newsy | Canva dodaje nowe narzędzia AI do swojej usługi
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/23/23

Canva dodaje nowe narzędzia AI do swojej usługi

Canva przedstawia ogromną aktualizację z narzędziami AI i markowymi funkcjami przestrzeni roboczej, aby rzucić wyzwanie AdobeCanva dodaje nowe narzędzia AI do swojej usługi

Canva, popularna platforma do projektowania stron internetowych, ogłosiła duży pakiet nowych funkcji projektowania opartych na sztucznej inteligencji. Firma zaprezentowała aktualizacje podczas wydarzenia Create, skupiając się na ułatwieniu tworzenia treści, takich jak posty w mediach społecznościowych, prezentacje i materiały promocyjne.

Canva dodaje nowe narzędzia AI do swojej usługi

Aktualizacja obejmuje Brand Hub w Canva Visual Worksuite, który zapewnia użytkownikom narzędzia do zachowania spójności stylu wizualnego ich organizacji. Dzięki zestawowi marki, który zawiera logo, czcionki, kolory i wytyczne projektowe, użytkownicy mogą tworzyć foldery marki dla określonych wydarzeń, kampanii i projektów. Szablony marek umożliwiają projektantom tworzenie gotowych szablonów wielokrotnego użytku, na przykład list mailingowych. Administratorzy mogą również zatwierdzać przepływy pracy w aplikacji Canva.

Canva dodaje nowe narzędzia AI do swojej usługi

Usługa wprowadza również szereg nowych funkcji obsługujących sztuczną inteligencję, w tym „Magiczną wymianę”, która umożliwia wymianę przestarzałych logo lub grafik we wszystkich projektach za pomocą jednego kliknięcia. Inne narzędzia obejmują Magic Eraser do usuwania niechcianych obiektów z obrazu, Magic Edit do zastępowania obiektów za pomocą generatywnej sztucznej inteligencji oraz Magic Design do tworzenia spersonalizowanych szablonów z dowolnego obrazu. Dodatkowo pojawił się asystent copywritera, który na podstawie podpowiedzi tworzy gotowy tekst.

Canva dodaje nowe narzędzia AI do swojej usługi

Inne nowe funkcje obejmują narzędzie do tłumaczenia, które automatycznie tłumaczy tekst na ponad 100 języków, oraz narzędzie do edycji wideo, które dopasowuje klatki do ścieżki dźwiękowej. Aktualizacja dodaje 953 nowe czcionki, do których masz dostęp dzięki funkcji Premium.

źródło: The Verge