iLounge | Newsy | Przeglądarka Opera wprowadza nowy pasek boczny z integracją ChatGPT na Macu
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/22/23

Przeglądarka Opera wprowadza nowy pasek boczny z integracją ChatGPT na Macu

Czy ktoś jeszcze używa przeglądarki Opera? Ma pasek boczny z integracją ChatGPT.Przeglądarka Opera wprowadza nowy pasek boczny z integracją ChatGPT na Macu

Przeglądarka Opera niedawno ogłosiła nową funkcję, która obejmuje integrację z OpenAI. Dzięki tej funkcji w przeglądarce dostępnych jest wiele narzędzi opartych na sztucznej inteligencji.

Najnowsza wersja Opery na komputer zawiera teraz „Wskazówki AI” oraz dostęp do ChatGPT, ChatSonic za pośrednictwem paska bocznego przeglądarki. Ta nowa oferta ma na celu ulepszenie obsługi przeglądarki i umożliwienie użytkownikom dokładniejszego przeglądania witryn w poszukiwaniu potrzebnych informacji.

Funkcja AI Prompts zawiera szereg szybkich podpowiedzi, takich jak „skrót” lub „wyjaśnij krótko”, które znacznie ułatwią użytkownikom przeglądanie. Ponadto pasek boczny Opery oferuje dostęp do ChatGPT i ChatSonic, które mogą generować pomysły, podsumowania, tłumaczenia, wskazówki i nie tylko.

Nowe ulepszenia Opery AI są obecnie dostępne we wczesnym dostępie na Mac, Windows i Linux dla standardowej przeglądarki Opera oraz na Mac i Windows z Operą GX. Użytkownicy mogą uzyskać wczesny dostęp do sztucznej inteligencji, włączając opcję „Wskazówki AI” w funkcji „Łatwa konfiguracja”. Aby włączyć opcję „Early Bird”, użytkownicy muszą przejść do ustawień przeglądarki w Operze GX.

źródło: 9to5mac