iLounge | Newsy | Pierwsze AirPods Pro otrzymają fajną funkcję w iOS 16.1
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/30/22

Pierwsze AirPods Pro otrzymają fajną funkcję w iOS 16.1

Pierwsze AirPods Pro, po aktualizacji do iOS 16.1, otrzymają fajną funkcję, która wcześniej pojawiła się w AirPods Pro 2.Pierwsze AirPods Pro otrzymają fajną funkcję w iOS 16.1


Nie tak dawno temu Apple zaprezentował funkcję Adaptive Transparency w AirPods Pro 2. Istotą tej funkcji jest to, że korzystając z niej AirPods Pro może ustawić blok na bardzo głośne dźwięki (syrena, plac budowy, głośniki).

Według Reddita użytkownicy AirPods Pro‌ pierwszej generacji, którzy mają zainstalowaną wersję beta iOS 16, będą teraz mogli zobaczyć przełącznik do przełączania przezroczystości adaptacyjnej w Ustawieniach.

Przypomnijmy, że AirPods Pro‌ 2 są wyposażone w ulepszony układ H2. To on pozwala działać funkcjom Adaptive Transparency. Nie jest jeszcze jasne, jak ta technologia będzie działać na chipie H1, w który wyposażone są inne modele AirPods Pro.

Na wrześniowej prezentacji Apple zaprezentował nowy model AirPods Pro 2, a także nowe odmiany iPhone’a 14 i Apple Watch 8. Słuchawki są już dostępne na zamówienie.

Źródło: macrumors