iLounge | Newsy | Aplikacja, która zwiększa procent baterii w systemie iOS 16 na Mac
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/12/22

Aplikacja, która zwiększa procent baterii w systemie iOS 16 na Mac

W aplikacji Baterie dostępna jest nowa opcja, która pozwala wyświetlać procent baterii komputera Mac, podobnie jak w systemie iOS 16.Aplikacja, która zwiększa procent baterii w systemie iOS 16 na Mac

Deweloper Rony Fadel dodał nową funkcję do aplikacji Baterie, która ma teraz możliwość dodania ikony baterii podobnej do Mac.

W przypadku komputerów Mac procent naładowania (liczby) w aplikacji jest wyświetlany wewnątrz ikony, tak jak na iPhone. Wskaźnik baterii można łatwo wyłączyć za pomocą Preferencji systemowych> Bateria.

Baterie dla komputerów Mac to aplikacja, która pomaga wyświetlać procent baterii dla iPhone'a, iPada, Apple Watch, AirPods, Beats i innych za pomocą paska macOS. Ponadto Baterie dla komputerów Mac mogą zgłaszać niski poziom naładowania baterii urządzeń Mac. Cena programu to 8,99 USD.

Przypomnijmy, że wraz z piątą próbną wersją iOS 16 stało się możliwe wyświetlanie procentu naładowania na iPhonie bez dodatkowego wysiłku (nie trzeba przeciągać palcem w dół ekranu). Ta funkcja jest dostępna w wielu modelach iPhone'a z wyjątkiem Phone 12 mini, iPhone 13 mini, iPhone 11 i iPhone XR. Być może w przyszłości Apple rozszerzy tę funkcję na wszystkie odmiany.

Źródło: macrumors