iLounge | Newsy | Apple uruchamia aplikację Car Key Tests na iPhone
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 02/21/23

Apple uruchamia aplikację Car Key Tests na iPhone

Apple planuje uruchomić nową aplikację Car Key Tests na iPhone'a.Apple uruchamia aplikację Car Key Tests na iPhone

Początkowo funkcja Apple Car Key została ogłoszona latem 2020 roku. Musiała wykonać opcję odblokowania samochodu za pomocą programu Wallet na iPhone. Ale jednocześnie ta opcja była dostępna z ograniczonym dostępem i dopiero teraz zaczęła rozszerzać się na gamę niektórych samochodów BMW.

Według plotek aplikacja Car Key Tests została niedawno dołączona do App Store. Ta aplikacja jest dystrybuowana w ramach konta programisty Apple i obecnie nie znajduje się na zwykłej liście. Dla zwykłych użytkowników oznacza to, że nie mają do niego dostępu. Wynika to z faktu, że dostęp do aplikacji Car Key Tests można uzyskać tylko za pośrednictwem specjalnego bezpośredniego łącza, a nie za pośrednictwem wyszukiwania w App Store lub strony konta Apple.

Apple uruchamia aplikację Car Key Tests na iPhone'a

Program Car Key Tests został stworzony specjalnie z myślą o firmach produkujących samochody. Dzięki tej aplikacji będą mieli okazję wypróbować integrację samochodu z aplikacją Apple Car Key.

Apple powiedział, że sam program obejmuje możliwość wypróbowania i zweryfikowania niezbędnych wymagań certyfikacyjnych, aby akceptować kluczyki do samochodu w ramach programu Made for iPhone.

Nawiasem mówiąc, istnieje możliwość, że wcześniej Apple dystrybuował ten program wśród partnerów Car Key.

Po dodaniu aplikacji do App Store proces użytkowania i dystrybucji programu powinien zostać uproszczony.

źródło: engadget