iLounge | Newsy | Apple wyciekło projekt swoich nowych słuchawek!
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/22/23

Apple wyciekło projekt swoich nowych słuchawek!

Nowe słuchawki nazywać się będą Beats Studio Buds+ i będą bardzo podobne do wprowadzonych w 2021 roku Studio Buds. Apple wyciekło projekt swoich nowych słuchawek!

W 2021 roku Apple wypuściło Beats Studio Buds, pozycjonowane jako budżetowa wersja AirPods. Wygląda na to, że Apple nie planuje naprawiać Beats Studio Buds i już pracuje nad zaktualizowaną wersją o nazwie Beats Studio Buds+.

Za 9to5Mac ujawniono Beats Studio Buds+ w iOS 16.4 RC. Chociaż wygląd fizyczny słuchawek wydaje się być podobny do wersji rockowej z 2021 r., Beats Studio Buds + usunie ulepszenia funkcji. Jedną z istotnych aktualizacji jest dodanie funkcji ANC i trybu przezroczystości. Aby słuchawki były idealne dla Victorii w środowisku halaslivy, odłamki smrodu mogą skutecznie tłumić dźwięki z zewnątrz.

Należy pamiętać, że słuchawki Beats Studio Buds+ będą również wyposażone w nowy chip. Byliśmy świadomi, że nowe słuchawki zostaną zaktualizowane do układu H1 lub W1, ale MacRumors potwierdził, że nadal będą wyposażone w układ Beats. Chip Beats jest już obecny w oryginalnych Beats Studio Buds i zapewnia nieprzerwane połączenie z tym bogactwem dźwięku. Pamiętaj, że słuchawki Beats Studio Buds+ będą wyposażone w układ ściemniacza, który poprawi jakość dźwięku i łączność.

O ile nie ma oficjalnej daty premiery Beats Studio Buds+, to już wiadomo, że dziś cena będzie taka sama, jak w modelu przednim – blisko 150 dolarów. Oryginalne Beats Studio Buds zostały dobrze przyjęte, a Beats Studio Buds +, jak się okazuje, będą jeszcze piękniejsze, co czyni je popularną opcją zarówno dla melomanów, jak i melomanów.

Jerelo: MacPlotki