iLounge | Nowości | Bloger zepsuł Apple Watch Ultra, aby przetestować jego wytrzymałość
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/26/22

Bloger zepsuł Apple Watch Ultra, aby przetestować jego wytrzymałość

Bloger YouTube przetestował trwałość Apple Watch Ultra.Bloger zepsuł Apple Watch Ultra, aby przetestować jego wytrzymałość

Znany kanał YouTube TechRax przetestował nowy model Apple Watch Ultra pod kątem wytrzymałości i trwałości.

Początkowo odbywało się to poprzez upuszczenie urządzenia z dużej wysokości (1,22 metra). Po eksperymencie można było zauważyć, że inteligentny zegarek praktycznie nie został naruszony, ale na obudowie pojawiły się małe wgniecenia.

Następnie urządzenie zostało umieszczone w słoiku z gwoździami i zaczęło się energicznie trząść. Apple Watch Ultra również nie został poważnie uszkodzony przez ten eksperyment (nie było widocznych śladów uszkodzeń).

Następnie inteligentny zegarek został przetestowany pod kątem wytrzymałości ekranu, który jest wykonany z szafirowego szkła. Zadając wiele uderzeń młotkiem, zegar przez pewien czas wytrzymywał mocne uderzenie. Nawet stół, na którym przeprowadzono eksperyment, wcześniej został uszkodzony w wyniku uderzeń, a następnie odkształcenie pojawiło się na wyświetlaczu samego urządzenia.

Apple Watch Ultra przetestowany pod kątem trwałości

Plus, po pierwszych uderzeniach młotkiem, urządzenie przestało się włączać, chociaż ekran nadal był nienaruszony. Może to być spowodowane uszkodzeniem elementów wewnętrznych.

Przypomnijmy, że Apple pozycjonuje urządzenie jako najtrwalszy i najtrwalszy smartwatch. Apple Watch Ultra jest już w sprzedaży, a cena urządzenia to 799 dolarów.

Źródło: macrumors