iLounge | Newsy | iFixit zdemontował Apple Watch Ultra – trudno będzie je naprawić
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/27/22

iFixit zdemontował Apple Watch Ultra – trudno będzie je naprawić

Demontaż nowego Apple Watch Ultra pokazał, że urządzenie jest dość wytrzymałe, ale naprawa zegarka będzie trudna.iFixit zdemontował Apple Watch Ultra – trudno będzie je naprawić

iFixit pokazał, jak można naprawić Apple Watch Ultra . Serwis wykonał analizę wideo, która wykazała, że choć ten model jest wytrzymały, naprawa urządzenia będzie równie trudna jak w przypadku poprzednich modeli. Oznacza to, że samodzielna naprawa inteligentnego zegarka jest praktycznie niemożliwa.

Chociaż na tylnym panelu znajdują się śruby, których można użyć do otwarcia tylnej pokrywy, może to jednak uszkodzić wodoodporną uszczelkę. Dodatkowo trudno będzie samodzielnie uzyskać dostęp do akumulatora i innych komponentów.

Podział ujawnił również, że Apple Watch Ultra ma większe głośniki w porównaniu do Series 8. A jeśli nie planujesz korzystać z opcji syreny, do której jest przeznaczony, głośniki powinny zapewniać wysokiej jakości dźwięk dla innych funkcji.

Dlatego jeśli Twój Apple Watch Ultra jest zepsuty, trudno będzie Ci się obejść bez centrum serwisowego. Ale iFixit twierdzi, że Apple Watch Ultra to pierwszy krok Apple w kierunku bardziej naprawialnego zegarka.

Źródło: engadget