iLounge | Nowości | Apple Watch Series X i Apple Watch SE 3 mogą pojawić się w 2024 roku
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 02/09/23

Apple Watch Series X i Apple Watch SE 3 mogą pojawić się w 2024 roku

Apple planuje wypuścić trzecią generację Apple Watch Series X i Apple Watch SE z większymi wyświetlaczami w 2024 roku.Apple Watch Series X i Apple Watch SE 3 mogą pojawić się w 2024 roku

Analityk firmy badawczej Omdia, David Hsih, powiedział, że główne modele smartwatchów Apple, a mianowicie Apple Watch Series X i Apple Watch SE 3, mają się ukazać w 2024 roku.

W swoich badaniach Hsih wskazał, że model Series X będzie zawierał warianty rozmiarów wyświetlacza 1,89 cala i 2,04 cala. Dane te są o 5-10% większe w porównaniu z Apple Watch Series 8.

Analityk podkreślił też, że smartwatch Apple Watch Series X będzie podobny do smartfona marki iPhone X (nazwa urządzenia nie została jeszcze potwierdzona). Najprawdopodobniej Hsih mówi o Serii X jako wstępnej nazwie, biorąc pod uwagę fakt, że model pojawi się w wariancie 10. generacji.

Jeśli chodzi o Apple Watch SE 3, Hsieh mówi, że ten model smartwatcha będzie dostępny w rozmiarach kopert 41 mm i 45 mm, czyli o 1 mm większy niż istniejące warianty. Jednocześnie Apple Watch Series 9 zachowa te same wymiary wyświetlacza co Series 8.

Nowy model Apple Watch Ultra, według Hsieha, będzie wyposażony w duży wyświetlacz o przekątnej 2,13 cala (to o 0,14 cala więcej niż obecna odmiana).

źródło: macromors