iLounge | Newsy | Apple Watch 8 zostanie wydany w nowym odcieniu czerwieni PRODUCT(RED)
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/31/22

Apple Watch 8 zostanie wydany w nowym odcieniu czerwieni PRODUCT(RED)

Według znawcy, Apple Watch Series 8 może otrzymać nowy czerwony odcień PRODUCT (RED). Nie przewiduje się żadnych opóźnień.Apple Watch 8 zostanie wydany w nowym odcieniu czerwieni PRODUCT(RED)

Wtajemniczony ShrimpApplePro na swoim Twitterze poinformował, że Apple Watch Series 8 może pojawić się w nowym odcieniu czerwieni. I nadal będzie dostępny w rozmiarach kopert 41 mm i 45 mm.

Oczekuje się, że nowa seria smartwatchów będzie oferować mniej opcji kolorystycznych w porównaniu do Serii 7. W związku z tym zegarek powinien być dostępny w następujących kolorach: Midnight, Starlight, PRODUCT(RED) i Silver.

Pudełko Apple Watch Series 8 będzie miało ten sam wygląd co seria 7. Ale na zakładkach opakowania będzie więcej kleju. Ta innowacja ma na celu pozostawienie większej ilości kleju po otwarciu i wyraźne potwierdzenie, że pudełko zostało już otwarte.

Zawartość pudełka Apple Watch Series 8 pozostanie w dużej mierze taka sama jak Series 7.

Jeśli mówimy o premierze i sprzedaży Apple Watch Series 8, zapasy najprawdopodobniej powinny wystarczyć, aby urządzenie wyszło bez opóźniania dostaw.

Źródło: macrumors