iLounge | Newsy | Apple Watch otrzyma dużą aktualizację oprogramowania układowego systemu watchOS 10
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/17/23

Apple Watch otrzyma dużą aktualizację oprogramowania układowego systemu watchOS 10

Spodziewaj się dużych ulepszeń i nowego interfejsu od oprogramowania układowego watchOS 10.Apple Watch otrzyma dużą aktualizację oprogramowania układowego systemu watchOS 10

Apple Watch otrzyma największą jak dotąd aktualizację oprogramowania, watchOS 10. Według Marka Gurmana z Bloomberga będzie to największa aktualizacja od 2015 roku.

Chociaż konkretne szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione, oczekuje się, że Apple ogłosi system watchOS 10 wraz z innym nowym oprogramowaniem podczas corocznego przemówienia WWDC 2023, które zaplanowano na 5 czerwca.

Według Gurmana planowane są minimalne zmiany sprzętowe dla kolejnych modeli Apple Watch Series 9. To sprawia, że watchOS 10 jest głównym celem Apple w tym roku.

Pierwsza beta systemu watchOS 10 będzie dostępna wkrótce po przemówieniu WWDC dla członków programu Apple Developer Program. Oczekuje się, że pierwsza publiczna wersja beta zostanie wydana w lipcu dla tych, którzy uczestniczą w bezpłatnym programie Apple Beta Software Program.

Ogólnie rzecz biorąc, właściciele Apple Watch mogą spodziewać się znacznych ulepszeń i odświeżonego interfejsu w nadchodzącej wersji systemu watchOS 10. Plotka głosi, że pojawią się nowe funkcje śledzenia cykli, a także inne wskaźniki stanu.

źródło: MacRumors