iLounge | Newsy | Pierwszy Apple Watch microLED zostanie wypuszczony w 2025 roku
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 01/10/23

Pierwszy Apple Watch microLED zostanie wypuszczony w 2025 roku

Wygląda na to, że Apple Watch microLED jest opóźniony.Pierwszy Apple Watch microLED zostanie wypuszczony w 2025 roku

Znany analityk Ross Young podzielił się swoimi rozczarowującymi przewidywaniami dotyczącymi nowego zegarka microLED Apple Watch. Według niego na premierę nowych pozycji z tego typu wyświetlaczami powinniśmy poczekać dopiero wiosną 2025 roku, a nie w 2024 roku, jak uważa Jeff Pu.

Technologia MicroLED zapewnia dokładniejsze kolory, wysoki współczynnik kontrastu, HDR i lepszą widoczność w słoneczny dzień. Ponadto ten rozwój zapewnia dokładniejszą i szybszą reakcję na dotyk.

Oczywiście istnieje możliwość, że Apple wprowadzi nową technologię jesienią, wraz z nowym iPhonem 16, ale kupujący będą mogli położyć ręce na urządzeniach dopiero wiosną 2025 roku. Takie opóźnienie może być uzasadnione „zawilgoceniem” rozwoju lub spodziewanymi opóźnieniami w produkcji.

Najprawdopodobniej nowy microLED jest przeznaczony dla zaktualizowanego modelu Apple Watch Ultra. Nowość może dostać 2,1-calowy ekran microLED i większą baterię na długi czas.

W tej chwili Apple jest najprawdopodobniej na wczesnym etapie opracowywania technologii microLED dla zegarka Apple Watch. Dlatego dane dotyczące czasu wydania mogą się jeszcze przesunąć.

źródło: MacRumors