iLounge | Newsy | Firma Apple wypuściła nowy dekoder Apple TV 4K (2022) do telewizorów
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 11/03/22

Firma Apple wypuściła nowy dekoder Apple TV 4K (2022) do telewizorów

Firma Apple wprowadziła nowy potężny dekoder Apple TV 4K (2022), który jest wyposażony w procesor A15 Bionic.Firma Apple wypuściła nowy dekoder Apple TV 4K (2022) do telewizorów

Apple zaprezentowało nową generację Apple TV 4K (2022). Ten dekoder ma większą moc i zapewnia kinową jakość.

Urządzenie jest wyposażone w procesor A15 Bionic, który może zapewnić wysoką wydajność i płynną rozgrywkę. Dlatego Apple TV 4K oferuje nowe opcje rozrywki na największych ekranach.

Dekoder jest wyposażony w obsługę HDR10 +, stanowiąc tym samym dodatek do Dolby Vision. Dzięki temu użytkownik może oglądać filmy i programy telewizyjne w maksymalnej jakości. Aby korzystać z tej i innych zalet Apple TV 4K, musisz kupić wysokiej jakości telewizor.

Możesz kontrolować swój Apple TV 4K za pomocą tvOS, który jest potężnym i dość prostym systemem operacyjnym. A pilot Siri Remote ułatwia znajdowanie i przeglądanie treści.

Apple TV 4K może bezproblemowo współpracować z niektórymi innymi urządzeniami Apple. Dekoder można podłączyć do iPhone'a i łatwo nim sterować za pomocą pilota Apple TV w Control Center.

Również Apple TV 4K obsługuje wiele popularnych i przydatnych aplikacji firmy Apple.

Na przykład Apple Music może oferować dostęp do kolekcji ponad 100 milionów utworów wraz z listami odtwarzania i teledyskami.

Dzięki Apple TV+ możesz oglądać mnóstwo najlepszych komedii i dramatów, filmów fabularnych, dokumentalnych i rozrywkowych.

Znajduj i graj w gry premium w Apple Arcade na Apple TV 4K. Program często obejmuje aktualizacje treści, a wszystko to bez reklam i zakupów w aplikacji.

Apple Fitness+ doskonale nadaje się do fitnessu i dobrego samopoczucia. Program może pomóc użytkownikom w prowadzeniu zdrowszego stylu życia. Apple Fitness+ na Apple TV 4K zawiera bibliotekę treści treningowych 4K Ultra High Definition z ponad 3000 treningów i medytacji.

Apple TV 4K jest dostępny w dwóch konfiguracjach: Apple TV 4K (Wi-Fi) z 64 GB miejsca na dane i Apple TV 4K (Wi-Fi + Ethernet). Najnowsza konfiguracja jest wyposażona w obsługę Gigabit Ethernet dla szybkiej sieci i przesyłania strumieniowego. Apple TV 4K z pilotem Siri jest już dostępny w przedsprzedaży za 129 USD, począwszy od 4 listopada.