iLounge | Newsy | Apple wypuściło nowy model inteligentnego zegarka Apple Watch Ultra
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/08/22

Apple wypuściło nowy model inteligentnego zegarka Apple Watch Ultra

Apple zaprezentowało nowy model inteligentnych zegarków Apple Watch Ultra, które są przeznaczone dla sportowców.Apple wypuściło nowy model inteligentnego zegarka Apple Watch Ultra

Nowy model inteligentnego zegarka Apple Watch Ultra, który został zaprezentowany na prezentacji, zawiera zupełnie nowy design, płaski wyświetlacz oraz programowalny przycisk Action.

Nowy Apple Watch Ultra jest wyposażony w tytanową obudowę i jaśniejszy wyświetlacz o jasności 2000 nitów.

Żywotność baterii urządzenia wynosi 36 godzin, a także 60 godzin z nową optymalizacją niskiego poziomu naładowania baterii.

Możesz dostosować przycisk akcji na swoim urządzeniu, aby uzyskać dostęp do różnych funkcji. Na przykład natychmiast rozpocznij treningi i przenieś użytkowników do następnego interwału treningu.

Apple Watch Ultra ma również trzy wbudowane mikrofony, które poprawiają jakość dźwięku podczas połączeń głosowych. A także nowe zaawansowane algorytmy do redukcji szumu wiatru, aby zapewnić wyraźniejszy i bardziej zrozumiały dźwięk podczas połączeń.

Ponadto dostępny jest nowy tryb ciemny i tarcza zegarka Wayfinder z wbudowanym kompasem. Zegarek ma wbudowany głębokościomierz i nowy GPS o podwójnej częstotliwości ze specjalnymi algorytmami pozycjonowania, aby otrzymywać sygnały GPS w trudno dostępnych miejscach.

Apple Watch Ultra jest również wyposażony w nowe funkcje Series 8, w tym tryb niskiego zużycia energii, który zapewnia do 36 godzin pracy na baterii. A także czujnik temperatury ciała, roaming międzynarodowy w modelach komórkowych i wykrywanie wypadków.

Apple Watch Ultra zaczyna się od 799 USD. Możesz zamawiać w przedsprzedaży już dziś, a zakup będzie dostępny 23 września.

Źródło: macrumors