iLounge | Newsy | Apple wypuści nowy HomePod Pro w 2024 roku
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/10/23

Apple wypuści nowy HomePod Pro w 2024 roku

Apple planuje wprowadzić nowy HomePod Pro z dużym ekranem w przyszłym roku.Apple wypuści nowy HomePod Pro w 2024 roku

Wygląda na to, że HomePod czeka duża aktualizacja. Według analityka Ming-Chi Kuo, firma przygotowuje się do wprowadzenia nowego urządzenia już w 2024 roku. I będzie zawierał duży 7-calowy wyświetlacz.

Według Kuo zaktualizowana kolumna powinna łączyć kilka aktualnie dostępnych produktów naraz. Zawiera iPada do inteligentnego sterowania domem Apple HomeKit, Apple TV do oglądania usługi przesyłania strumieniowego oraz HomePod do słuchania muzyki.

Duży wbudowany wyświetlacz pozwoli na lepszą interakcję z inteligentnym domem, bo teraz cała integracja polega na sterowaniu za pomocą smartfona lub domowego iPada, co nie jest zbyt wygodne. Ponadto uważa się, że zaktualizowany HomePod Pro będzie miał dostęp do FaceTime, więc będzie można też dzwonić do bliskich. Nawiasem mówiąc, w przeszłości firma skupiała się już na komunikacji za pośrednictwem HomePod i HomePod mini, integrując tam funkcję interkomu.

Ciekawe, czy nowe urządzenie będzie pełnoprawnym zamiennikiem wszystkich pozostałych, czy też wyjdą osobno. I czy nowy HomePod Pro zastąpi niedawno wydanego zaktualizowanego HomePoda 2. I oczywiście, ile może kosztować takie urządzenie all-in-one od Apple. Z pewnością w Cupertino zażądają za niego imponującej ceny.

źródło: 9to5mac