iLounge | Newsy | Apple wypuści Apple Watch Ultra 2 i tanie słuchawki AirPods w 2024 roku
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 01/03/23

Apple wypuści Apple Watch Ultra 2 i tanie słuchawki AirPods w 2024 roku

Apple przygotowuje się do wprowadzenia drugiej wersji Apple Watch Ultra z nowym wyświetlaczem i tanimi słuchawkami AirPods w 2024 roku.Apple wypuści Apple Watch Ultra 2 i tanie słuchawki AirPods w 2024 roku

Oprócz wypowiedzi na temat przyszłych modeli iPhone 15 Pro, ekspert Jeff Pu, badając giełdę inwestycyjną w Hongkongu, podał kilka ciekawostek na temat nowych produktów Apple'a. Według niego spodziewamy się jeszcze co najmniej dwóch dość znaczących produktów firmy, które będą różnić się w 2024 roku.

Po pierwsze, są tanie AirPods Lite (to nazwa robocza, której firma raczej nie użyje). Nowe słuchawki powinny konkurować z tanimi modelami, ale Pu nie podaje dokładnych danych o charakterystyce. AirPods 2 są teraz dostępne za 129 USD i są najbardziej przyjazną dla budżetu opcją w sklepie Apple, jeśli nie weźmiesz pod uwagę siostrzanej marki Beats.

Po drugie, jest to nowa generacja Apple Watch Ultra 2. Inteligentne zegarki wyróżniają się tym, że otrzymają wyświetlacz micro-LED i będzie on jeszcze większy, nawet jaśniejszy niż pierwsza generacja. Ekspert nazywa figurę 2,1 cala po przekątnej, teraz Apple Watch Ultra pierwszej generacji jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 1,92 cala.

Jeff Pu ma mieszaną reputację wśród analityków, jego prognozy były wcześniej wątpliwe. Co więcej, nie pojawiły się żadne wcześniejsze informacje z innych źródeł na temat nowej generacji Apple Watch Ultra 2 czy AirPods Lite, które mają ukazać się w tym roku.

źródło: MacRumors