iLounge | Newsy | Wsparcie Apple dodane do 118 nowych krajów i obsługuje trzy nowe języki
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 01/31/23

Wsparcie Apple dodane do 118 nowych krajów i obsługuje trzy nowe języki

Firma Apple zaktualizowała wsparcie Apple, aplikacja jest dostępna w 118 nowych krajach i obsługuje trzy nowe języki.Wsparcie Apple dodane do 118 nowych krajów i obsługuje trzy nowe języki

Firma Apple wydała ważną aktualizację wsparcia Apple dla iPhone'a i iPada. Wsparcie Apple jest teraz dostępne w 118 nowych krajach i obejmuje obsługę trzech nowych języków.

Na przykład aplikacja Apple Support jest teraz dostępna w Afganistanie, Albanii, Algierii, Angoli, Białorusi, Armenii, Azerbejdżanie, Łotwie, Litwie, Iraku, Mołdawii, Malcie, Czarnogórze, Boliwii, Bośni i Hercegowinie, Słowenii i 100 innych krajach, które mogą można znaleźć na oficjalnej stronie programu.

Również w aplikacji pojawiły się takie nowe języki jak chorwacki, grecki i bułgarski. Dzięki tym zmianom wsparcie Apple jest teraz dostępne w 173 regionach i 31 językach. Ale Apple twierdzi również, że niektóre opcje programów lub plany AppleCare + mogą nie być dostępne w niektórych krajach.

Program Apple Support można pobrać z App Store. To świetne oficjalne źródło pomocy w przypadku problemów z urządzeniem Apple lub identyfikatorem Apple ID.

źródło: 9to5mac