iLounge | Newsy | Apple wycofuje Apple Watch Series 3 ze sprzedaży
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 09/05/22

Apple wycofuje Apple Watch Series 3 ze sprzedaży

Użytkownicy zauważyli, że smartwatch Apple Watch Series 3 zaczął znikać z dostępności.Apple wycofuje Apple Watch Series 3 ze sprzedaży

Apple planuje zaktualizować ofertę Apple Watch w tym tygodniu. Wskazuje na to zniknięcie inteligentnych zegarków Apple Watch Series 3 z autoryzowanych sklepów na całym świecie.

Aktualizacja watchOS 9 nie jest dostępna dla tego modelu, a model nie obsługuje nowych funkcji i zawiera starszy projekt z wyświetlaczem. Wykonanie trzeciej wersji też nie wystarczy do wykonania wszystkich zadań współczesnego użytkownika w 2022 roku.

Dlatego Apple po cichu wycofuje je ze sprzedaży. Użytkownicy zauważyli, jak model zniknął ze sklepów w Wielkiej Brytanii i niektórych częściach Europy. Można się spodziewać, że już niedługo nie będzie można kupić zegarków na wszystkich internetowych platformach Apple.

Według wtajemniczonych w tym roku Apple wyda trzy nowe modele inteligentnych zegarków. Całkowicie zastąpią istniejącą linię. Wśród nowych modeli znajdą się: Apple Watch 8, Apple Watch 8 Pro i Apple Watch SE 2.

Nowe pozycje powinny pojawić się 7 września wraz z premierą iPhone'a 14, AirPods Pro 2 i iPada 10.

Źródło: macRumors