iLounge | Nowości | Apple wypuszcza nowy HomePod 2 za 299 USD
Nowości
Sophia Stark

Sophia Stark · 01/18/23

Apple wypuszcza nowy HomePod 2 za 299 USD

Apple wprowadziło nowy HomePod 2 za 299 USD.Apple wypuszcza nowy HomePod 2 za 299 USD

Apple wypuściło nowe HomePody drugiej generacji o identycznym wyglądzie jak oryginalny HomePod. Koszt nowych elementów to 299 USD.

Ogłoszenie produktu było nieoczekiwane, mimo że znawcy ostrzegali, że wydanie nowej kolumny nastąpi wkrótce.

Zaktualizowana wersja otrzymała chip S7 oraz innowacyjną technologię wykrywania pomieszczenia, która pozwala głośnikowi skanować powierzchnie i dostosowywać propagację dźwięku w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że głośnik kieruje dźwięk we właściwą pozycję, aby zapewnić dźwięk przestrzenny o wysokim poziomie.

Dodano również do HomePoda 2 chip U1, który określa dokładną lokalizację urządzenia w pomieszczeniu. Urządzenie obsługuje dźwięk przestrzenny z Apple Music i Apple TV+.

Apple wypuszcza nowy HomePod 2 za 299 USD

Integrując się z ekosystemem HomeKit, głośnik może rozpoznawać dźwięki alarmów i czujniki dymu, oparów i wycieków oraz wysyłać powiadomienia do iPhone'ów użytkowników. HomePod 2 obsługuje standard Matter, więc może być częścią innego systemu inteligentnego domu.

Siatka HomePoda 2 jest wykonana w 100% z włókien pochodzących z recyklingu i w 100% z przetworzonego złota. Pierwszy raz dla HomePoda. Nowość dostępna jest w kolorach Midnight i White.

źródło: jabłko