iLounge | Nowości | Apple nie skonfiguruje modemu, aby uzyskać dostęp do komputera Mac
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 07/28/22

Apple nie skonfiguruje modemu, aby uzyskać dostęp do komputera Mac

Apple przełączy się, aby pomóc skonfigurować modem w celu uzyskania zdalnego dostępu na komputerze Mac.Apple nie skonfiguruje modemu, aby uzyskać dostęp do komputera Mac

Firma niedawno wprowadziła wersję próbną 4 systemu macOS Ventura. Ma jedną ciekawą funkcję. I nie jest to nowa opcja, a raczej usunięcie starej funkcji.

Wewnętrznie dokumenty macOS wskazują, że producent usunął informacje pomocy dotyczące konfiguracji modemu telefonicznego. Te informacje były wcześniej częścią wersji próbnej macOS Ventura 3, ale nie są już dostępne.

Przypomnijmy, że Apple od dawna nie wypuszczało takiego modemu. Ale użytkownicy mogli samodzielnie go kupić i dostosować do swoich potrzeb.

Nawiasem mówiąc, Preferencje systemowe zostały całkowicie zmienione w wersji próbnej macOS Ventura 3 . Ten fakt może wyjaśniać, dlaczego producent usuwa łącza dial-up.

Pomoc, którą usunęli programiści, można znaleźć na oficjalnej stronie Apple. Zawiera szczegółowe informacje na temat konfigurowania Internetu na komputerze Mac za pomocą modemu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Źródło: 9to5mac