iLounge | Newsy | Apple przygotowuje nową generację AirPods i zaktualizowaną wersję AirPods Max
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 01/12/23

Apple przygotowuje nową generację AirPods i zaktualizowaną wersję AirPods Max

Firma Apple rozpoczęła prace nad dwoma modelami słuchawek: nową generacją słuchawek AirPods i zaktualizowaną wersją słuchawek AirPods Max.Apple przygotowuje nową generację AirPods i zaktualizowaną wersję AirPods Max

Analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że Apple pracuje nad nową generacją AirPods i zaktualizowaną wersją AirPods Max.
Nowym akcesorium może być urządzenie o nazwie AirPods Lite. Kuo powiedział, że Apple może wycenić je na około 99 dolarów. Przypomnijmy, że dziś AirPods 2 są sprzedawane za 129 USD, a AirPods 3 - od 169 USD.

Ponadto analityk powiedział, że wraz z nowym modelem AirPods pojawi się zaktualizowana wersja AirPods Max. Będzie to pierwsza aktualizacja AirPods Max od czasu ich premiery w grudniu 2020 roku.

Wielu użytkowników nie może się doczekać aktualizacji AirPods Max, która zapewni lepszy dźwięk (który powinien być wspierany przez technologię bezstratnego odtwarzania), ulepszenia obudowy i nowy design z odświeżoną kolorystyką, a także dłuższy czas czuwania.

Kuo uważa, że Apple planuje wypuścić nowe AirPods w drugiej połowie 2024 roku. Ale może to nastąpić również w 2025 roku. Dlatego nie należy spodziewać się znaczących aktualizacji oferty AirPods w najbliższej przyszłości.

źródło: 9to5mac