iLounge | Newsy | Apple przygotowuje się do uruchomienia Mac mini M2 i M2 Pro, HomePod 2
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/08/22

Apple przygotowuje się do uruchomienia Mac mini M2 i M2 Pro, HomePod 2

Mark Gurman z Bloomberga mówił o planach Apple. Firma chce wypuścić Mac mini M2 i M2 Pro, zaktualizowany HomePod i kilka urządzeń do domu.Apple przygotowuje się do uruchomienia Mac mini M2 i M2 Pro, HomePod 2

Redaktor Bloomberga Mark Gurman podzielił się informacją o wydaniu kilku nowych produktów firmy Apple. Przede wszystkim podzielił się swoją opinią na temat Maca mini M2 i M2 Pro. Gurman mówi, że Apple wciąż przygotowuje się do uruchomienia Maca mini M2 i M2 Pro.

Pierwszy nowy Mac mini (o nazwie kodowej J473) będzie wyposażony w układ M2. Drugi, M2 Pro Max mini, o nazwie kodowej J474, będzie wyposażony w 8-rdzeniowy procesor i cztery wydajne rdzenie CPU.

Swoją drogą, najprawdopodobniej Apple nie wyda wersji z układami M2 Max lub Ultra dla Maca mini, chociaż może je zostawić dla Maca Pro.

Gurman stwierdził również, że Apple przygotowuje nowy HomePod. Nazwa kodowa urządzenia to B620, kolumna będzie działać na chipie S8. Ponadto firma może wydać zaktualizowany HomePod mini. Ale co w nim nowego będzie niejasne.

Nowe urządzenia do domu mogą być:

  1. Urządzenie do kuchni łączące iPada i kolumnę;
  2. Urządzenie do salonu, które łączy Apple TV, aparat i HomePod.

Według Gurmana jedno z domowych urządzeń może zostać wypuszczone już na początku 2024 lub pod koniec 2023 roku.

Źródło: 9to5mac