iLounge | Newsy | Ujawniono 5 urządzeń Apple, które przełączą się na USB-C
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 07/27/22

Ujawniono 5 urządzeń Apple, które przełączą się na USB-C

Apple zamierza przenieść dużą liczbę produktów na USB-C. Teraz powiemy Ci, w jakich produktach możesz spodziewać się tego typu złącza.Ujawniono 5 urządzeń Apple, które przełączą się na USB-C

Dostępny port USB-C na skórze Prochowiec (od MacBooka Air do Maca Pro) , który jest dostępny w sprzedaży. Dodatkowo wzięto następujące porty: iPad Pro (2018), iPad Air (2020) i nowsze, iPad mini 6. generacji, Studio Display, Pro Display XDR. I również: Magiczna klawiatura do iPada, Beats Flex, Beats Studio Buds i Beats Fit Pro etui ładujące.

Przez chwilę co najmniej 5 budynków gospodarczych przeniesie USB-C w ciągu następnej godziny.

1. iPhone 15

Według analityka Ming-Chi Kuo iPhone 14 będzie różą błyskawicy, a iPhone 15 osią przenieść na USB-C. A redaktor Bloomberga Mark Gurman powiedział, że firma testuje już prototypy modelu iPhone'a z portem USB-C.

Przed wystąpieniem, w zeszłym miesiącu, UE ogłosiła, że do jesieni 2024 USB-C będzie portem uśpienia dla szerokiej gamy produktów technicznych, w tym smartfonów, tabletów, słuchawek.

2. iPad

Analitycy Esposito i Gourmet twierdzą, że Apple chce uaktualnić tańszą wersję iPada i podłączyć go do portu USB-C. Taką różę można zastosować do iPada 10. generacji. W ten sposób iPad 10 zakończy przejście na USB-C swoją linią.

3. Etui na AirPods

Analityk Ming-Chi Kuo uważa, że firma powinna zacząć wprowadzać USB-C w iPhonie później, a wtedy akcesoria powinny przestawić się na ten rodzaj ładowania. Obudowy AirPods też są tego warte. Wygląda na to, że Apple wprowadza AirPods Pro 2 pokolenie podobne do rocka, ale jeśli będzie USB-C – to nadal nierozsądne.

4. Ładowarka MagSafe

Kuo przyznaje, że MagSafe dostanie USB-C. Przede wszystkim Apple przenosi Lightning przez USB-C do MagSafe dla iPhone'a 12 i nowsze modele.

5. Apple Magic Keyboard, Magic Trackpad i Magic Mouse

Ten sam analityk powiedział więcej o 3 akcesoriach, ale o Magic Keyboard, Magic Trackpad i Magic Mouse. Kuo uważa, że wszystkie trzy akcesoria z łatwością przestawią się na USB-C, a nie na matowe róże Lightning, które są wyposażone w tym samym czasie.

Chociaż wszystkie dodatki mogą być w stanie uaktualnić do nowego portu USB-C. W ciągu następnej godziny staniesz się bogatszy.

Jerelo: makruki